Masáže pre zvedavých

Nuru masáž je druh vyhľadávanej erotickej masáže, ktorá síce nie je natoľko populárna ako tantrické masáže, avšak stále má čo ponúknuť a je skvelým zážitkom. Nuru masáž spadá pod masáže erotického charakteru, pretože počas jej priebehu je masérka aj jej klient nahí a masérkinou úlohou je stimulácia panvového dna svojho klienta rovnako ako aj jeho celého tela. Nuru masáže sú skvelým spôsobom, ako začať milovať vlastné telo a objavovať ho, spoznávať skryté zákutia svojej mysle. Nuru masáže sa od bežných tantrických masáží neodlišujú v mnoho veciach.

žena

Zásadným rozdielom je to, že pri tantrických masážach sa využívajú klasické voňavé masážne oleje, kým pri nuru masážach sa využíva špeciálne pripravený gél. Tento gél sa nazýva nuru a dal nuru masážam ich pomenovanie. Vyrába sa z konkrétneho druhu morských rias špeciálne na tento účel masáže a je čisto na prírodnej báze. Nemá žiaden charakteristický pach ani farbu a má blahodarné hydratačné účinky. Masérka si ho aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho rozotrie po cele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva, čo dodáva celej masáži tú správnu atmosféru.

žena

Tantrické masáže celkovo sú charakteristické tým, že sa vykonávajú pri sviečkach, pri energiami nasýtenej atmosfére, pri pomalej tantrickej hudbe, v spoločnosti krásnej mladej ženy. Tantrické masážne salóny vám majú rozhodne čo ponúknuť, avšak najviac sa môžete tešiť na široký zoznam tantrických masážnych programov, spomedzi ktorých si dokáže vybrať skutočne každý. Tieto masážne programy sú zostavené tak, aby sa v nich našli nováčikovia, stáli zákazníci, ženy, muži, jednotlivci, páry, skúsení, zvedaví i tí, ktorí chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania. Dvere tantrických masážnych salónov sú vždy otvorené pre všetkých, ktorí to práve potrebujú.