Správna volba

Pokiaľ sa trošku viac zaujímate o svoje telo a snažíte sa ho aspoň z časti vnímať, tak viete, že práve tantra masáž je vec, ktorá telu ukáže ten správny smer. Veľakrát ale človek nevie, ako správne začať. Tantra masáž je tak rozsiahla téma, že je potrebné ju študovať minimálne niekoľko rokov a objaviť všetky jej krásy. Ja som tantra masáž skúšala a nestačila som sa diviť. Nádherne mi zapôsobila ako na moje telo, tak aj na moje vedomie. Pri tantre masáže som si nádherné oddýchla a chodím na ňu často a pravidelne. S každým ďalším sedením sa cítim ako znovuzrodená, s každým ďalším objavom sa mi chce kričať do sveta, ako keby som objavila Ameriku.

masáž

Pomôže vám naštartovať vaše telo a ukáže vám smer, ktorým sa máte vydať. A ak máte napríklad po intímnej stránke nejaký problém, aj ten vám môže pomôcť odbúrať. Pretože tantra masáž nepôsobí nielen na telo, ale aj na dušu a práve v tom je to kúzlo, o ktorom mnoho ľudí nevie. Tantra musíte prežívať. Pokiaľ nemáte dostatok odvahy na tantru prísť, položte si otázku, z akého dôvodu, alebo čoho sa vlastne tak bojíte a čo vám bráni. Vo finále možno prídete na to, že máte strach skúsiť niečo nové a experimentovať.

tatra

Hrať sa so svojím telom a objavovať ho. Postupne a pomaličky. Ste na pochybách? Potom by vás sa objednať na masáž mohol presvedčiť náš blog o tantra masážach, ktorý pravidelne aktualizujeme a pridávame sem nové články. Na čo je tantra dobrá, čo vďaka nej môžete docieliť a tak podobne. Ak ste po čítaní presvedčení, že chcete tantra masáž aspoň vyskúšať, nie je nič jednoduchšie, než si zarezervovať nejaký termín, ktorý sa vám hodí a prísť naň. Budú na vás čakať krásne masérky, ktoré vašej tantra masáži dodajú tú správnu atmosféru a vy sa budete cítiť ako znovuzrodený. A presne o tom tantra masáž je. Narodiť sa znova. Užite si to, neoľutujete.