Chlapi a inzeráty

Čo robia ti chlapi, keď nemajú žiadnu partnerku alebo ženu a chýbajú im dotyky a sex? No hádajte. Predsa si vyhľadávajú sex inzeráty. Na internete je dnes plno možností. Nájdete tam úplne všetko. Od rôznych e-shopov s tovarom, second Handy, rôzne sociálne siete, pracovné ponuky a aj sex inzeráty. A práve cez sex inzeráty môžete nájsť nejakú ženu, ktorá vám za peniaze poskytne povedzme určité erotické služby. Pre mužov je to úplne iná zábava a dobrodružstvo, než keď majú vzťah a je v ňom rutina. Tu si naopak so slečnou môžu nezáväzne užiť a prežiť krásne chvíle. Často sú tieto slečny veľmi šikovné, čo sa sexuálnej stránky týka, takže muž na tento zážitok len tak rozhodne nezabudne.

s

Otázka je, či sex inzeráty vyhľadávajú len muži, čo sú voľní alebo aj muži, ktorí majú ženu a deti doma. Áno, myslíte to správne. Vyhľadávajú sexuálne služby aj vtedy, keď majú rodinu. A aby som pravdu povedala, tak takýto štýl správania sa mi úplne hnusí. Len si predstavte tú ženu, ako musí byť zranená a nešťastná, keď sa dozvie, čo jej muž robí a koľkokrát ju podviedol. V niektorých prípadoch si ide muž len párkrát užiť a rieši tým akési problémy v manželstve, keď sex neklape, ale niekedy ju aj muž podvádza pravidelne.

s

A oboje je rovnako hrozné. Predsa toto takto nefunguje. Ja nejako nerozumiem tomu, ako tí muži vlastne premýšľajú a čo si myslia. Ako by bolo im, keby im to urobila ich žena? To by sa im asi tiež veľmi nepáčilo, tak prečo to robia nám, niektorým ženám? Naozaj to nejako nedokážem pochopiť a je to pre mňa do dneška záhada.. ja som tiež bola podvádzaná svojim bývalým priateľom a keď som na to prišla, tak som bola zlosťou bez seba. V dnešnej dobe je zázrak nájsť hodného, ​​milého, pokorného a hlavne verného muža, ktorý svoju ženu za žiadnych okolností nepodvedie a má ju rád takú, aká je.