Logistické centrá, predajne či prepravcovia sa bez plastových prepraviek nezaobídu

V podnikaní sa bez vymožeností modernej doby asi nezaobídeme, pretože nároky na rýchlosť a kvalitu služieb sú vysoké, a to sa bez výkonných pomocníkov nedá zvládnuť. Jednou z možností je nájsť čo najkvalitnejšie a finančne výhodné náradie, nástroje či iné pomôcky, ktoré budú dobre slúžiť dlhé roky a zároveň budú šetriť financie aj čas. Takými môžu byť aj KLT prepravky. Manipulácia s tovarom je jednoduchšia, ak ho máme uložený v prenosných prepravkách, ktoré sa dajú dobre uchopiť, sú pevné, majú vysokú nosnosť, takže aj ťažší obsah pre ne nebude problém, ich údržba je jednoduchá, sú hygienické, odolávajú vysokým teplotným rozdielom, nedeformujú sa a dajú sa uskladniť s úsporou miesta. KLT plastové prepravky tieto požiadavky spĺňajú plastové prepravky a o tom sa môžu presvedčiť všetci podnikatelia.

Výrazná zelená farba poteší oko

Výrobcom je spoločnosť Schoeller Allibert, produkuje štandardne vyrobené prepravky, aby boli použiteľné v akejkoľvek logistike a manipulačným zariadeniam. V tomto výrobnom programe sa nachádzajú prepravky radu C KLT, R KLT a RL KLT, tieto vyhovujú norme VDA, ale aj prepravky radu, ktorý je vyhovuje norme GALIA, určenej pre automobilový priemysel. Základ pre manipulačné automatizované systémy a systémy miniload tvoria rady LWB a EUREKA.

V červenej ich nájdete tiež

KLT prepravky majú vo výrobnom programe 7 rozličných veľkostí, napríklad box s rozmermi 300x200x147mm, ktorý má objem 5,3litra alebo box s rozmermi 600x400x280mm a objemom 51,9litra. Obidva typy sú vyrobené z plastu, odolávajúceho kyselinám, olejom, tukom či lúhom, výrobné rozmery vyhovujú aj štandardným paletám EURO a ISO. Pri nákupe plastových prepraviek si dokonca môžete vybrať aj ich farbu, nie sú iba čierne, ale na trhu ich nájdete aj v modrej, zelenej, žltej či červenej, jednoducho v pekných farebných odtieňoch. Preprava tovaru v takýchto prepravkách bude bezpečná, rýchla, ale zároveň aj zábavná a príjemná.