Móda a štýl milujem ju mám ju rada

Dobrý deň priatelia mala som inú prácu až teraz som sa sem dostala ale problém bol aj čo sa týka internetu strašne pomalý ide dnes alebo ja mám preplnených pc neviem ale voľačo des. Od rána hromžím nadávam keď je nejaký problém čo sa týka pc nemôžem normálne pracovať ide o to som tu narýchlo lebo o 15 hodine mám doučovanie Slovenský jazyk. Tak len niečo v rýchlosti od rána zhon dvakrát kuriér potom internet ako naschvál mama si vymyslí že robiť domáci GRANADIRSKY POCHOD no už aj letím robiť domáce cesto tá vôbec neberie do úvahy že mám robotu niekedy starý ľudia im je jedno no čo už. Ale poďme k veci tento rok ide do módy farba táka staro ružová respektíve ružové odtiene farieb ja mám rada všetky farby keď sa človek môže vyblázniť dosýta ja by som dokázala prezliekať každú chvíľu maximálne hodinu bavila by taká práca z módou alebo už na druhej strane v drogérii pracovať alebo ako kozmetička, vizážista robím to momentálne príležitostné na objednávku cenník mám podľa úkonov.

líčenie očí

V mojom šatníku to vyzerá ako v obchode kde sa predáva oblečenie ja som dosť náročná čo sa mňa týka ale nemám taký zárobok ako naše aj svetové celebrity v tom je rozdiel ja nenakupujem luxusne značky ja si kúpim čo sa mi páči v akcií alebo aj takzvanom SECOND HAND tam veľakrát natrafíte na veci oblečenie kúsky kde inde nekúpite viem šetriť týmto spôsobom a mať pekné veci za rozumnú cenu ja aj keby že mám veľa peňazí kupujem takto voľakedy mi starý rodičia aj mamina kupovali aj značkové oblečenie v LUXE to bol voľakedy obchodný dom alebo v MAKITA mám pravú koženú bundu aj mamina voľakedy sme mali aj pravé kožuchy zajaca ale je to pekné ale pekné sú aj tie umelé kožušiny ja som taký umelý objednala k Vianociam teraz v sivej farme taký bledosivý vyzerá ako pravý.

voňajú ženy

Ako som včera večer našla video že načo sa náhlime za mamonou za hromadíme veci veď kto bude o nás vedieť o 50 alebo 100 rokov naši predkovia ani chýru ani slychu neostane po nás ani nebudú vedieť že sme žili ja to neuznávam mamonu zbytočné je to choré je to . Teraz medzi sviatky vykradli RYTMUSA včera dávali v správach nie som sviňa ale keď je niekto hlúpy že si nezapne alarm nech sa potom nečuduje za 80000 mu zobrali veci zlodej no pre neho je to len malá čiastka peňazí ja mať toľko peňazí nahrabaných tak som HAPPY za vodou. Ony chodia ovešaný ako v cirkuse neviem načo mu je to tie hrozné reťaze ťažké si myslí Rytmus že čo kráľ smiech obyčajný človek že je ako že spevák REP dajú sa niektoré piesne počúvať ale môj štýl to nie je mám rada POP  MUSIC , módu moje pravé orechové.