Zábradlie vo veľkom štýle

Nerez je v oblasti architektúry či interiérového dizajnu čoraz viac používaný a to najmä na zábradlí. Pri dvojpodlažných domov je zábradlie na nehnuteľnosti samozrejmosťou. Exteriérové zábradlie na balkónoch a terasách či interiérové zábradlie na schodisku. Aj v prípade bungalovu je možnosť zábradlia pri vyvýšenom vstupe do nehnuteľnosti či malej terasy. Takisto byty s balkónmi potrebujú kvalitné zábradlie. Ešte pred niekoľkými rokmi sme boli zvyknutí na zábradlie drevené. Na drevenom zábradlí po dizajnovej stránke nie je nič zlé. Drevo je obľúbené na výrobu ako exteriérového tak aj interiérového zábradlia.

nerezové zábradlie

Ak sa však pozrieme na životnosť a funkčnosť po niekoľkých rokoch používania, nerez vyjde z tohto súboja oveľa lepšie. V prípade drevených zábradlí je najmä v exteriéri vysoké riziko potreby rekonštrukcie už po niekoľkých rokoch. Drevo je prírodný materiál a je samozrejmosťou, že pri nekrytom zábradlí sneh a dážď môžu spôsobiť na dreze trhliny, čo vedie k rozpadu dreveného zábradlia. Pri nerezovom zábradlí nám nič takéto nehrozí. Nerez je kvalitný a odolný materiál aj vo vonkajších podmienkach. Pri výrobe nerezu na zábradlia je nerez upravovaný, čo mu dodá kvalitné povrchové vlastnosti.

nerezové zábradlie

Konštrukcia nerezového zábradlia býva jednoduchá a moderná. Presne taký štýl, aký je hitom tohto roku. Minimalizmus v nenápadnej sivej farbe. Okrem dlhej životnosti a odolnosti nerezového zábradlia si môžete byť takisto istý, že vaše zábradlie bude aj dlhé roky modernou záležitosťou. Nerezové zábradlie bude vyzerať moderne a štýlovo na každej nehnuteľnosti. Konštrukcia nie je ničím náročná a celkové prevedenie si môžete vybrať podľa vlastných požiadaviek. V prípade ceny nerezového zábradlia kontaktujte spoločnosť lmmont.sk, ktorá sa postará o nerezové zábradlie na mieru pre každý typ zábradlia. Neváhajte preto navštíviť internetovú stránku lmmont.sk ešte dnes a doprajte svojej nehnuteľnosti kvalitné nerezové zábradlie.