Aj meditácia pred spaním zmení život

Počul si už o tom, že každý je strojcom svojho šťastia, bez ohľadu na to, ako žije, kde sa narodil, v akých podmienkach sa momentálne nachádza? Áno, je to tak, no prvým kritériom na posun je prijať túto skutočnosť a ďalej hľadať spôsob, ako a prečo. Vidíš zmysel v dosahovaní stále nových a nových mét? Nestačí ti len to, čo je na povrchu a chceš ísť oveľa hlbšie, pod podstatu vecí? Nebavia ťa rozhovory o všetkom a zároveň ničom, bežné dni, naháňanie sa za peniazmi a materiálnymi vecami? Možno by si sa mal zamyslieť nad tým, prečo. Prečo by ťa malo uspokojovať to, čo iných?

meditácia

Máš vlastnú cestu a nikto za teba nebude žiť tvoj život, len ty sám. Aj pre teba sú tieto riadky. Som Patrik Hromjak a jedného dňa som si povedal, že od života očakávam viac a zabezpečím si to. Preto som napísal knihu, ktorá ti povie viac o technikách, ako sa dostať k vnútornému ja, ako byť pod ochranou anjelov, ako pretaviť pozitívnu energiu do skutkov a ako byť stále lepší a lepší. Pozitívne nastavenie znamená priťahovanie si úspechu, dobra a šťastia do svojho života, ale okrem toho je tu aj duchovné bádanie, ktoré je už z nadzmyslového sveta a keď ho objavíš, z tejto cesty už nebudeš chcieť zísť.

spánok

Je to skutočná cesta pravdy a naplnenia. Zaujíma ťa to? Budem rád, ak si prečítaš túto knihu, pretože som ju napísal aj pre teba. Vedel som, že chcieť samo osebe je primálo na to, aby sa veci zmenili – a preto sa začal môj sebarozvoj, ktorý pokračuje každý jeden deň, každú sekundu. Veci sa dejú v prítomnosti, v tu prítomnom okamihu. Niekedy stačí uskutočniť jednoduchú meditáciu pred spaním, kedy si naplno prítomný a plný túžby po živote. Ak chceš zostať na rovnakom mieste, neposúvať sa, je to v poriadku, pretože je to tvoje rozhodnutie. V opačnom prípade otvor túto knihu, ako jednu z možností ako krok za krokom postupne meniť vnímanie sveta okolo teba a budú sa diať skutočne čarovné a nádherné veci.