Riešenie pre tvrdú vodu

Tvrdá voda v domácnosti spôsobuje nepríjemné https://cs.wiktionary.org/wiki/nep%25C5%2599%25C3%25ADjemn%25C3%25BD problémy. Usadený vodný kameň veľmi negatívne pôsobí na práčku, či kávovar. Ďalej nám vodný kameň komplikuje pravidelné upratovanie kúpeľne, či kuchyne. Neustále otravné čistenie vodovodných batérií pozná asi každý z nás. Čistiace prostriedky, ktoré sú účinné práve na vodný kameň nepatria medzi tie najlacnejšie, čo tiež nikoho nepoteší. No a v neposlednom rade tvrdá voda ničí naše vlasy a znižuje kvalitu našej pleti. Všetky tieto nepríjemnosti však vieme odstrániť veľmi jednoducho, účinne a za skvelú cenu, a to vďaka sortimentu e-shopu VODASERVIS. V tomto obľúbenom e-shope môžete kúpiť rôzne zmäkčovače vody do domácnosti, či menších prevádzok.

voda

Chceli by sme vám odporučiť zmäkčovač vody HRC SLIM 5. Tento model vás poteší jednoduchým používaním, ktoré je zabezpečené plnou automatizáciou prístroja. Vzhľad zmäkčovača HRC SLIM 5 je decentný a jeho odolnosť vysoká, vďaka použitiu pevného plastu na jeho výrobu. Disponuje malým LCD displejom a tlačidlami, pričom jeho ovládanie je intuitívne a zvládne ho naozaj každý. Tabletovú soľ do neho pohodlne dosypete cez otvor, ktorý sa nachádza v jeho hornej časti. Zmäkčovač HRC SLIM 5 je vhodný do bytov, rodinných domov, ale aj do menších reštaurácií, či bufetov. Pre náročnejších zákazníkov je v ponuke sortimentu určite zaujímavý model zmäkčovača ECONI CAB.

kúpeľňa

Nielenže si poradí s tvrdosťou vody, ale účinne odstráni aj dusičnany, dusitany, ale aj sírany vo vode. Vďaka nemu bude vaša voda nadštandardne upravená a perfektná pre celú vašu rodinu. Poteší vás dlhá životnosť tohto modelu. Ovládanie a používanie zmäkčovača ECONI CAB je extrémne jednoduché a nenáročné. Extra jednoduché ovládanie zabezpečuje aj menu dostupné v českom jazyku. Navštívte e-shop VODASERVIS a vyberte si z výnimočnej ponuky kvalitných zmäkčovačov za skvelé ceny.