Neha a relax

Trápi Vás stres a nepokoj? Ste neustále nervózni a neviete sa toho zbaviť? Máme pre Vás to správne riešenie. Tantra masáž je to pravé orechové pre Vás. Jej liečebné účinky poznali už ľudia v staroveku a v antike. Využívali tantra masáže ako relaxáciu a uvoľnenie stuhnutého svalstva. Používali sa masážne oleje a esenciálne oleje, ktoré mali liečivý účinok. Vlastne ho stále majú. Napríklad taký masážny olej, ktorý obsahuje capsici tincturae, čo v preklade znamená tinktúra z čili papričiek, má analgetické a lokálne anestetické účinky.

tantra

To v skratke znamená, že po použití tohto oleja pri tantra masáži sa všetka Vaša bolesť v organizme vytratí, pretože čili papričky majú zahrievací efekt, ktorý znižuje miernu bolesť. Všetko toto značí o tom, že tantra masáž môžeme považovať za liečebnú metódu. Túto liečebnú metódu si ľudia môžu vychutnať aj dnes. Popularita tantra masáži v poslednom desaťročí stále a stále rastie. Svedčí o tom aj počet pobočiek a masážnych salónov. Navštíviť nás môžete napríklad v Bratislave, v Nitre, tantra salón máme aj v Banskej Bystrici, tantra Piešťany a mnoho ďalších. Vyberať si môžete so širokej ponuky našich masážnych programov.

masáž

Obyčajne známym je klasická tantra masáž, ktorá zahŕňa masáž celého Vášho tela vrátane intímnych častí tela. Ďalej máme v ponuke exkluzívnu masáž, ktorá zahŕňa aj romantickú sprchu alebo kúpeľ pred a po tantra masáži. Počas tejto romantickej sprchy alebo kúpeli Vám robí spoločnosť Váš masér alebo masérka, ktorí Vám túto chvíľu určite spríjemnia až na maximum. Čakať na Vás bude po romantickej chvíľke tantra masáž plná pôvabu a relaxu. Ďalšou veľmi odporúčanou tantra masážou je body on body, čo v preklade znamená masáž telom na telo. Zažijete pri nej relax ako nikde inde. Ak chcete zažiť relax a uvoľnenie, to pravé uvoľnenie, tak neváhajte a navštívte nás.