Ktoré vône olejových parfémov sú vhodné do prania na zimné obdobie?

S príchodom zimy sa menia často i naše preferencie. Teplo a útulná atmosféra je to, čo v zime každého láka. Nielen horúce nápoje, či niečo na zahratie, ale aj typické zimné vône sú to, čo poteší a dodá tomuto chladnému obdobiu špeciálny ráz. Pokiaľ radi používate olejové parfémy na pranie, značka Essentia ponúka elegantné vône, z ktorých si môžete vybrať viaceré vhodné práve na chladné zimné obdobie.

dárková kazeta

Teplá a príjemná vanilka poteší zmysly

Z rôznych krásnych vonných kompozícií, namiešaných z čistých a prírodných esenciálnych olejov môžeme vybrať a odporučiť niektoré, ktoré zimu spríjemnia. Vždy je to však otázka toho, čo sa páči vám a čo vám dodáva energiu. Čo by to bola zima bez vône hebkej vanilky! Vôňa na pranie s názvom Vanilla & Cashmere je práve jednou z tých pôvabných vôní perfektných na zimné obdobie. Je ľahká a príjemná s gurmánskymi tónmi sladkých nuansov. Vytvára pohodu pre zmysly a ducha. Hlavu vône tvorí anýz, jantár, konvalinka a gardénia. Srdce pozostáva z karamelu, pižma a vanilkového kvetu. No a základ tohto parfému na pranie vytvára heliotrop spolu s tonkou a santalovým drevom.

Ďalšie vône od Essentia, čo zahrejú

Vôňa do práčky TALC Essentia prináša klasickú cyprusovú synergiu rôznych aromatických tónov, ktoré vytvárajú nezameniteľnú pudrovú vôňu s nádychom kvetov. Základ z mastenca, tonky a pižma dopĺňa krásne srdce parfému z kvetov cyklámenu, magnólie a frézie. Jemnú bodku dodávajú tóny irisu či mandarínky.

sada parfému

Obľúbený White Musk vytvárajú hrejivé tóny bieleho pižma spolu s kyticou horských kvetov, ktoré dopĺňa fascinujúci ylang-ylang. Svieža vôňa, v ktorej nájdete aj kúsky limetky či bergamotu, robí tento parfémový olej na pranie neprehliadnuteľným a príjemným. Ak už si vyberiete ktorýkoľvek parfém na pranie, prinesie vám jedinečný zážitok dlhotrvajúcej vône. Jednotlivé kompozície sú nesmierne elegantné no aj nadčasové. Vyskúšať sa rozhodne vyplatia! Chcete vedieť, kde ich nájdete? Navštívte e-shop vonavepranie.sk!