Deti ako bude čo sa vás týka PSYCHOLOG radí

Už tu zase máme piatok pred víkendom bola som vonku zaniesť katalógy AVON , ORIFLAME Vianočné ľudom ktorým nosievam. Naše deti majú od 20.12. zimné Vianočné prázdniny len to je na figu že naše Západne Slovensko nemá sneh skôr je ako na jar. Zase deti budú lenivé ale samopašné drzé hovoria k tomu samostatné nie nie výchova v prvom rade nemajú výchovu. Aj tu na našom sídlisku sú deti no čo dokazujú otras behajú ako splašená zver vyplazujú ľudom jazyk ukazujú že ľudom šibe no des výchova no nečudo aký rodičia také deti. Ja byť ich rodič to by bolo ani von by som ich nepustila . Ja by som ich naučila po kostole hvízdať nečudo že preplnené Psychiatrie pre deti kde to má rodičov. každý rok stúpa počet chorých deti nie som psychologička ale vidím ako to je tie decká sú čo raz psychicky labilné to keď pozrieme na tie ich tváre to ako dospelí ľudia nie deti. Hrozne ako vyzerá staro mládež.

pomáhajme chorým deťom

Keď budú mať tak okolo 20 rokov budú vyzerať ako div nie 40 až 50 ročný. My keď sme boli deti aj moji rodičia a starý rodičia nikto nevyzeral tak hrozne dospelo a staro málo kto čo sa týka deti je dnes pekný a vyzerá na svoj vek hrozná doba čo porobila z ľudí chorých starcov sú deti a vyzerajú ako starci a nehovorím o mládeži koľký vyzerajú ako dôchodcovia hrozné ako vyzeráme aká je toto zlá doba . Všetci chorejú ukážte mi zdravého človeka. Veľmi veľa ľudí trpí rôznymi poruchami či ide o psychické ako depresie aj u detí sa vyskytuje čo voľakedy nebolo ani počuť hrozné my ľudia sme totálne zdegenerovaný unavený ako keby sa medzi ľudia stratila energia ako spomalený film nikomu sa nič nechce nikto nevládze robiť. Konečne prišli na koreň veci že PSYCHOLOG by mal byť v každej škole či triede nuž háčik je v tom že ešte viac budú tie deti šibnuté dostanú lieky to je ako kolotoč či im to po určitom čase prejde no po rokoch sa to zvyčajne vracia no des predstava no to všetko robí doba že veľa ľudí kráča úpadok na samé dno.

výchova

Aj veľa známych osobností sa lieči a ich deti len to nedávajú na oko aby druhý o tom vedel a po čase to vypláva na vrch. Neviem ako vy ja by som niekedy najradšej vrátila tú dobu čo bola pretým o mnoho lepšie sa žilo myslím tak že nebolo toľko stresu nikto sa tak nehnal za ničím teraz mi to pripadá ako keby sme sa hnali a hnali nuž nevieme prečo a začo a kam vôbec sa mi táto doba nepáči chorá depresívna ba dokonca by som asi niekedy bola asi najradšej dieťa nuž sa to nedá čo sa čudujem že EX kamarátka chce mať silou mocou dieťa asi myslí blbá že má 25 rokov no nie bude v roku 2024 už 45 rokov a v ich rode sú chorý rôzne jedinci ja by som sa bála nuž ona je primitívna v tom a ešte má ožrana na krku a somára lenivca ktorý nerobí ani nikdy nebude ona myslí že keď na hotely veští že asi bude zbohatne ešte aby jej niekto neklepol po nose tá je na tom nie dobre psychika.