Bezpečné zábradlie

Pokiaľ práve renovujete alebo dokončujete svoj dom či byt, určite ste už na etape kedy premýšľate nad rôznymi doplnkami v podobe nejakého zábradlia na terasu, balkón, poprípade na schody. Vybrať tie správne doplnky niekedy nie je úplne jednoduché, no pokiaľ sa necháte inšpirovať našimi realizáciami skleneného zábradlia, tie vás určite nadchnú natoľko, že nad tým budete vážne uvažovať. V dnešnej dobe sa sklenené zábradlie teší veľkej obľube, pretože poukazuje na čistú líniu, vzdušnosť, svetelnosť a najmä luxus. Vybrať si moderný a dizajnový prvok do svojho bývania je to najlepšie čo môžete urobiť. Preto neváhajte a pozrite si naše realizácie na lmmont.sk a nechajte sa nadchnúť krásou sklenených zábradlí.

číre sklo

Možno pri niektorých z vás môže vzísť obava pred skleneným zábradlím, z dôvodu jeho krehkosti a ľahkého rozbitia, či iného poškodenia. Obavy o bezpečnosť sú na mieste, ale pri zábradliach od Lmmont sa nie je čoho obávať. Dodávané sklá určené pre vonkajšie či vnútorné použitie vo forme skleneného zábradlia, sú vyrábané s vysokým dôrazom na ich odolnosť voči rozbitiu a teda sú to špeciálne tvrdené sklá, ktoré sú vysoko odolné a kvalitné.

sklenené zábradlie

Tieto sklenené zábradlia si môžete nechať namontovať priamo do hliníkových profilov. Hliníkové profily ponúkajú mnoho možnosti a preto si môžete vybrať z viacerých variantov upevnenia tohto zábradlia. Taktiež je možné umiestniť ich spôsobom, ktorý vo vás vyvolá dojem, že sklo vychádza priamo z dlážky, čo v konečnom dôsledku spôsobí najpriamejšiu líniu. V prípade záujmu je nutné si dôkladne premyslieť umiestnenie a spôsob ukotvenia skleneného zábradlia pretože vďaka jeho kvalite a samotnej odolnosti je sklenené zábradlie a jeho cena pomerne vyššia. Naši poradcovia vám pomôžu pri správnom výbere a navrhnutí a taktiež pre vás zostavia predbežnú kalkuláciu.