Problém s hygiénou

Som vydatá, dve deti 13, 17 rokov. Mňa je 43 a manželovi 53 rokov. Manžel mal vždy problém s osobnou hygienou. V počiatkoch nášho vzťahu sa asi snažil, ale po nejakej dobe bol schopný prísť s tým, že sa chce milovať, ale pripravený nebol. Nemal jednoducho umyté prirodzenie. Ja som sa začala ohradzovať, ale naozaj jemne, koľkokrát som navrhla spoločnú sprchu ako predohru. Sex ponuky https://www.privatportal.sk/ a podobne. Nikdy som ho tým nechcela raniť. A to začal byť problém, bol urazený, dotknutý. Padli dokonca aj hlášky, že sa žiadna z jeho predošlých partneriek nesťažovala. Že mám asi citlivý nos alebo si vymýšľam.

s4

Časom začal náš sexuálny život začal pomaly upadať. (keď som kolikrat naozaj nič nepovedala a sex bol, jednoducho som to prehryzla). Vyvrcholilo to tým, že mi manžel oznámil, že som odporná, že so mnou už nechce spať, že si to nezaslúžim po tom, čo on pre mňa všetko robí. A že sa správam tak a tak…a preto on so mnou nebude pohlavne žiť. Lenže, sem tam sa sám o niečo pokúsil, a ja som zistila, že mu to jednoducho prestalo fungovať. Dnes môžem po 6 rokoch nášho “sexualneho” života povedať, že je impotentný. Tak mi nejako došlo, že tie reči o tom, že som pre ho odporná, že sa málo starám o domácnosť atď. boli len zastieracie kecy k tomu, že mu to prestalo fungovať.

s

Preto na mňa stále hľadal chyby, ktorými ospravedlňoval svoju počiatočnú a dnes aj trvalú neschopnosť. Moja prvá reakcia bola po tomto zistení bola, že sa to predsa dá riešiť. Kotvicnik, sexuológ, naša spoločná snaha. To kategoricky odmietol. Mám 43 rokov a môj sexuálny život skončil pred mojou 40 citkou. A je mi z toho smutno. Naše manželstvo funguje ako spolužitie dvoch ľudí, ktorí vychovávajú dve deti. Zhodneme sa na rekonštrukcii domu, fungujem ako manželka, matka. Jazdíme na dovolenke, na výlety s deťmi..Ale my dvaja žijeme iba ako dvaja spolubývajúci.. žiadne dotyky, pohladenie ( ja som tá, ktorá príde, pohladí).