Otočné kolieska do priemyslu aj na nábytok

Kolieska na vozík sú súčasťou priemyslu už od nepamäti. Tak isto sú otočné pojazdové kolieska je súčasťou našich domácnosti. Viete si predstaviť, ako by to fungovalo v halách či iných priemyselných priestoroch, keby vozíky nemali otočné pojazdné kolieska? Otočné kolieska plnia práve funkciu rýchleho a jednoduchého presunu na vozíkoch. Vďaka pojazdným kolieskam nemusíme vyvíjať veľkú energiu na to, aby ste vozíky, aj naplnené, presúvali. V priemysle sú otočné pojazdné kolieska na každodennej báze. A otočné kolieska môžu byť aj rôzneho typu a rôznej kvality. Otočné kolieska sa rozlišujú najmä podľa prostredia, do ktorého kolieska hľadáte.

nábytkové kolieska

PKgroup.sk má na výber pojazdné otočné kolieska rôznej veľkosti a materiálu. Obľúbené sú prístrojové kolieska, kolieska s polyuretánom, transportné priemyselné kolieska, ale najobľúbenejšou kategóriou sú nerezové kolieska, ktoré sú odolné voči poškodeniu. V ponuke nájdete tiež rôzne antistatické kolieska či silónové kolesá. Samostatnou kategóriou sú prístroje hygienické kolieska, ktoré sú vhodné aj do sterilných podmienok. Okrem priemyslu sú pojazdné kolieska takisto súčasťou našich domácnosti. Veľkú časť otočných pojazdných koliesok tvoria nábytkové kolieska. Čo sa týka nábytkových dizajnových koliesok určite vám neušli pojazdné kolieska na kancelárskych stoličkách.

kolieska na vozík

V prípade stoličiek do kancelárie sú otočné kolieska skutočne praktickou záležitosťou. Pri práci okolo stola sa nemusíte zakaždým postaviť, ale jednoducho sa presúvate na pojazdnej stoličke. Takéto nábytkové kolieska sú vhodné aj na iný druh nábytku. Vďaka otočným pojazdovým kolieskam si môžete aj svojpomocne vytvoriť nábytok na kolieskach, ktorý budete jednoducho presúvať po interiéri. Novodobé moderné nábytkové kolieska môžu byť aj dizajnovým prvkom a pri vašom nábytku vám vôbec nebudú prekážať. Prezrite si bohatú ponuku pojazdových otočných koliesok na PKgroup.sk a zabezpečte si ako priemyselné kolieska na vozík, tak aj nábytkové a dizajnové kolieska ešte dnes aj vy.