Obráťte sa na profesionálov

AB-krtkovanie.sk ponúka širokú škálu služieb a pomoci pre klientov, ktorý to skutočne potrebujú. Naše služby máte k dispozícií nonstop aj počas víkendov, pretože sme si vedomí toho, že nie vždy dokážete predísť problémom s potrubím sami. Aké služby od nás môžete vlastne očakávať? V prvom rade naša spoločnosť krtkovanie Modra ponúka čistenie akýchkoľvek kanalizácií a potrubí najmodernejšími technológiami pre ten najlepší možný efekt čistenia. Okrem čistenia kanalizácie ponúkame aj služby krtkovanie upchatých odtokov v umývadlách či toaletách. Naša nonstop služba je Vám k dispozícií pri pravidelných čisteniach ale aj v krajných prípadoch, kedy sa upchaté potrubie dostane do bodu, že začne vytekať do domácnosti.

krtkovanie

Týmto naozaj nepríjemným záležitostiam sa môžete vyhnúť správnym čistením pomocou určitých čističov vyrábaných presne na pravidelnú prevenciu pred upchatím. Pokiaľ budete dodržiavať aj pravidlá o tom čo sa môže a čo sa nemôže splachovať do drezov či toalety tieto problémy by Vás nemali nikdy postihnúť. Ak si však nie ste istý stavom Vášho potrubia neváhajte si objednať naše služby okamžite. Objednávku si jednoducho vybavíte telefonicky alebo cez našu webovú stránku.

čistenie

O všetko ostatné sa už postaráme my nech ste z ktoréhokoľvek kútu Slovenska. Ceny služieb sa taktiež nelíšia v závislosti od diaľky výjazdu, pôsobíme tam kde nás je práve potreba. Rýchlo a veľmi efektívne Vás zbavíme všetkých nečistôt a mastnôt, ktoré postihujú Vaše potrubie. Všetky techniky, ktoré používame sú ekologické a neznečisťujeme tak životné prostredie. Prevencia v tomto prípade taktiež nie je nikdy na škodu. Aj keď sa ceny určujú na základe daného znečistenia nemusíte sa obávať vysokej konečnej sumy. Pričom je vždy lepšie a výhodnejšie si zaplatiť za preventívne čistenie než sa dostať do bodu kedy obyčajná prevencia nebude stačiť.