Mobilný dom pre každého

Či ste radšej bytový typ a víkendy si užívate na chate alebo potrebujete mať každodenný kontakt s prírodou a piť kávu na terase v dome. V dnešnej dobe je rozšírený trend mobilných domov. Mobilné domy majú oproti murovaným domom výhody, ale samozrejme aj nevýhody. Pre niekoho je pravá nehnuteľnosť z tehly. Životnosť má podstatne dlhšiu ako mobilný dom. No to nič nemení na kvalite mobilných domov. Mobilné domy sú takisto zabezpečené vykurovacím systémom a poskytujú plnohodnotnú náhradu bývania.

mobilné domy

Euro-mobilnedomy.sk majú v ponuke rôzne typy mobilných domov, ktoré si môžete pozrieť priamo v katalógu. Takisto máte možnosť vyskladať si vlastný mobilný dom, podľa svojich predstáv. Pre viac informácií ohľadom typov, veľkosti a vybavenia mobilných domov, navštívte internetovú stránku euro-mobilnedomy.sk a poraďte sa s odborníkmi.

Aké využitie majú mobilné domy?

Na Slovensku sú mobilné domy najčastejšie používané ako rekreačná chata. Máte rôzne možnosti, ako využiť mobilný dom na svojom pozemku. Keďže základné mobilné domy majú základné pripojenie na energie, práve chata, ktorú využijete na víkendový pobyt je úplne dostačujúca. V USA je však mobilný dom aj normálne využívaný na plnohodnotné celoročné bývanie. Stačí zopár úprav a mobilný dom môžete využívať ako dom aj vy. V prípade mobilných domov, ktoré sú cenovo lacnejšie, sa množstvo podnikateľov rozhodne pre takýto typ nehnuteľnosti aj na podnikateľské účely.

mobilné domy

Mobilný dom môže pozostávať aj z jednej či dvoch miestností, ktoré budú ideálne na zriadenie živnostenskej činnosti v podope kaderníckeho či iného salónu, ale takisto by mobilný dom skvele poslúžil aj ako kancelárie. Ak ste sa rozhodli pre možnosť mobilného domu, stačí vám už iba pozemok, na ktorý vám mobilný dom v priebehu pár týždňov dovezú. Vyberte si svoj typ mobilného domu na euro-mobilnedomy.sk priamo z katalógu. Takisto môžete v rýchlej dobe získať aj jeden zo skladových produktov.