Kúpte si firmu

Do roboty musíme chodiť či sa nám to páči alebo nie. Zatiaľ čo niektorí musia svoje pracovisko navštevovať každý deň po dobu minimálne 8 hodín, iní sú šikovnejší a rozbehnú vlastný biznis. Samozrejme aj ten si vyžaduje množstvo času a úsilia. V začiatkoch často krát oveľa viac ako pri bežnom zamestnaní. No vlastné podnikanie má na rozdiel od zamestnanca výhody vo vlastnom pracovnom čase, čo práve množstvu ľudí vyhovuje a preto sa rozhodnú založiť si vlastnú spoločnosť. Založenie firmy sa vám môže zdať ako jednoduchá a rýchla záležitosť. Vypíšem nejaký papier s údajmi a názvom spoločnosti a odovzdám na úrade. Pravda je však niekde úplne inde. Pri zakladaní úplne novej spoločnosti musíte obehať množstvo úradov, vypísať množstvo papierov a čakať na množstvo vyjadrení. Takisto to nie je ani zadarmo. A práve preto sa čoraz viac začínajúcich podnikateľov rozhodne firmu kúpiť.

business

Firma na predaj.

V zahraničí pomerne obľúbená možnosť ako sa dostať ku vlastnej spoločnosti v krátkom čase. U nás pomerne nová záležitosť, ktorej sa niektorí podnikatelia stále obávajú. Kúpa firmy vám pritom ušetrí veľké množstvo času. Prakticky, v databáze firiem na predaj si nájde tú, ktorá vám vyhovuje a už stačí len podpísať kúpno predajnú zmluvu.

business

Ihneď po podpísaní zmluvy sa stávate majiteľom a s firmou môžete okamžite začať zarábať. Výhodou takýchto firiem na predaj je, že majú splnené všetky právne nariadenia na podnikanie, majú pridelené DIČ aj IČO číslo a sú zaregistrované. Takisto sa nemusíte báť nejakých podlžností alebo zamlčaných priestupkov. Každá firma na predaj je kontrolovaná a bez akýchkoľvek záväzkov. Kúpa firmy na predaj je skvelou možnosťou ako si ušetriť čas čakaním na úradoch a čakaním na vyjadrenia. Zaujala vás možnosť firmy na predaj? Navštívte internetovú stránku 41business.com a dozviete sa o možnosť kúpy vlastnej zabehnutej spoločnosti viac.